Vodní dýmky SHISHA ORIGINAL

Také jste se na dovolené v Egyptě radostně oddávali chvílím odpočinku u vodní dýmky připravené někým z hotelového personálu a domnívali se, že lépe snad chutnat nemůže? Pak vám zcela upřímně říkáme: může. A rádi vás o tom přesvědčíme.

Vodní dýmky SHISHA ORIGINAL vyrábíme s důrazem na funkčnost stejně jako estetickou stránku.

Vyrábí se z českého porcelánu, českého ručně foukaného křišťálu, nerezové oceli, dřeva a kůže té nejvyšší kvality.

Abychom docílili co nejlepšího požitku, dáváme dýmkám SHISHA ORIGINAL potřebnou péči už při jejich výrobě. Každou z nich tak třeba ošetřujeme nanotechnologií, která zajišťuje stálou čistotu vnitřních částí vodních dýmek.

ARISTO

Prvorozené dítě jsme si vypiplali od nenápadné myšlenky o designovém produktu přes první skici až po výběr vhodných materiálů a technologií pro výrobu.

Každý model vodní dýmky ARISTO prochází náročným postupem. Jeho surová forma musí být o 14 % větší než výsledný produkt. A to z důvodu, že se porcelán při trojnásobném vypalování v peci právě o tuto hodnotu smršťuje.

Než jsme se vůbec pustili do výrobního procesu, strávili jsme dva roky intenzivním navrhováním a plánováním. Zásadní požadavky pro nás představovaly klíčové parametry jako vysoká tepelná odolnost materiálu, snadná omyvatelnost, mnohaletá životnost i možnost umístit na dýmku podle přání libovolné zdobení. 

Díky tomu můžete mít na svém ARISTU třeba logo vlastní značky nebo na něj nechat vypískovat osobní věnování. A nemusíte se bát, že by se zdobení po čase vytratilo – právě díky ručnímu pískování přímo do porcelánového těla je prakticky nemožné jej mechanicky odstranit.

MOOD

Více skla, méně porcelánu. Když jsme v SHISHA ORIGINAL začali pracovat na druhém modelu, dali jsme si jasný cíl – nová dýmka musí být úplně jiná.

Zaměřili jsme pozornost na ručně foukaný český křišťál, který zde hraje dominantní roli. Chtěli jsme mít neokoukaný vzhled. Dýmku, kterou když doma postavíme na televizní stolek, bude nám zdobit interiér stejně dobře jako opodál umístěný květináč s dracenou.

Na svět tak přišla nejen moderní vodní dýmka, ale také nepostradatelná součást našich obývacích pokojů.
Stejně jako na větší ARISTO si můžete na porcelánovou část dýmky SHISHA ORIGINAL MOOD nechat vypískovat třeba logo vlastní značky nebo osobní věnování. A nemusíte se bát, že by se zdobení po čase vytratilo – právě díky ručnímu pískování přímo do porcelánového těla je prakticky nemožné jej mechanicky odstranit.

Telefonická rezervace: +420 603 784 027

Přijímáme platební karty:

Copyright © 2019. SHISHA ORIGINAL LOUNGE s.r.o. Všechna práva vyhrazena.